Ja çfarë bën Dafina Zeqiri në shtëpi, zbulohet një anë tjetër e...

Ja çfarë bën Dafina Zeqiri në shtëpi, zbulohet një anë tjetër e saj (Foto)

282
0

573ae8272c3b5515fcdc6782-cb0a9373-f1fa-47ee-a287-0c5c76f12c63_1472398459-3022425

Jemi mësuar ta shohim Dafina Zeqirin gjithmonë të kuruar, duke udhëtuar e nëpër koncerte të ndryshme.

Sot ajo tregon një tjetër anë të sajën: shfaqet si një shtëpiake. Duffy ka vendosur të jetë “vajzë për shtëpi” dhe ka postuar në rrjetet sociale disa foto dhe video ku shfaqet duke gatuar.

Këngëtarja ka shpërndarë për fansat e saj çdo moment nga gatimi. Nuk na ngelet gjë tjetër veçse të themi: “Të bëftë mirë Duffy! Gatimi nga duart e tua gjithmonë të shijon më shumë”./Blitz.al