Isli Islami s’rezervohet! Përqafuar, poston momente romantike me Ori Nebiajn: Gjeta një...

Isli Islami s’rezervohet! Përqafuar, poston momente romantike me Ori Nebiajn: Gjeta një yll (FOTO)

477
0

Një rastësi e bukur për Isli Islamin dhe Ori Nebiajn!

Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë takuar rastësisht dhe duket se Isli Islami është lumturuar shumë! Në një foto të postuar në rrjete sociale, të përqafuar me njëri-tjetrin e të qeshur, moderatori shkruan: “Gjeta një yll deti”. Çifti i moderatorëve drejtojnë prej kohësh emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel dhe gjithmonë janë përfolur për lidhje bashkë, pavarësisht se të dy e kanë mohuar këtë gjë.