I “zbërthehen” bikinit, modelja gati i nxjerr të gjitha në mes të...

I “zbërthehen” bikinit, modelja gati i nxjerr të gjitha në mes të plazhit (Foto)

252
0

 

Ylli i “Towie”, Amber Turner është shfaqur më provokuese se kurrë me bikini. Biondja bukuroshe shoqërohej në Marbella nga i dashuri i saj, Dan Edgar. Amber Turner është duke shijuar pushimet para se të nisë sërish me xhirimet, ndërsa dje ajo është fotografuar në Marbella të Spanjë me të dashurin e saj, Dan Edgar.

 

 

26-vjeçarja ka “ngritur” edhe më shumë temperaturat, teksa për pak sa nuk ka zbuluar gjoksin.

Bukuroshja bëri një rikthim eksploziv në serinë e fundit të ‘Towie’ dhe duket se shkëlqimi është i padiskutueshëm për yllin.