I veshur me xhinse/ Rishfaqet Lulzim Basha, tregon me dy hapa si...

I veshur me xhinse/ Rishfaqet Lulzim Basha, tregon me dy hapa si mund të pihet kafja e mëngjesit (FOTO)

323
0

Tiranë- Kryedemorakti Lulzim Basha pas një mungese të gjatë në media është shfaqur sot në një lokalet e Tiranës duket konsumuar kafe. Ka qenë vetë kreu i PD-së Lulzim Basha i cili ka shpërndarë dy foto në Instasory ku shfaqet duke porositur një kafe dhe më pas duke e pirë atë me një qytetar.

 

Postimi i Lulzim Bashës

Në foto shkruhet hapet sesi pihet kafja e mëngjesit.  (Hapi i parë: Porostim një kafe të mirë” dhe hapi i dytë “e pijmë me miqtë”, shkruhet në fotot e publikuara.

 

 

Kryedemorakti ka ‘hequr kostumin e politikanit’  pasi është i veshur me xhinse dhe xhup. Në këto foto ai e pi kafen në këmbë dhe mesa duket ka dëgjuar  edhe problemet e qytetarëve.