I kërkoi sekretin e rinisë së përjetshme, ja ç’përgjigje i ktheu Adelina...

I kërkoi sekretin e rinisë së përjetshme, ja ç’përgjigje i ktheu Adelina Ismaili ndjekëses

343
0

Adelina Ismaili së fundmi ka ndarë në Instagram një foto të vetes, në të cilën shfaqet në formë fizike perfekte.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një fustan të zi, i cili i nxjerr në pah linjat seksi dhe komentet nga ndjekësit nuk kanë munguar.

 

Por, në sy ra komenti i njërës, i cili duket se nuk i ka pëlqyer fare Adelinës.

“Adelin, sekreti yt që nuk plakesh hiç?”,- ishte pyetja e ndjekëses, ndërkohë që Adelina ia ktheu:

“Jam 40-vjeçare”,- duke lënë të nënkuptohet se është ende e re.

Megjithatë, të shumtë kanë qenë komentet që e uronin këngëtaren për pamjen, ndërsa të tjerë shkruanin se është në moshën më të mirë dhe se gjithmonë do të mbetet e re në shpirt.