I akuzuar për abuzime seksuale, reperi humb kontrollin gjatë intervistës

I akuzuar për abuzime seksuale, reperi humb kontrollin gjatë intervistës

254
0

Pak javë më parë reperi amerikan R.Kelly ka marrë 10 akuza për abuzime seksuale ku në të paktën 9 prej tyre kanë qenë të përfshirë të mitur. Ai ka dhënë intervistën e parë pas këtyre akuzave ku është shfaqur tërësisht u vrarë emocionalisht, duke i mohuar të gjitha këto akuza.

Gjatë intervistës reperi është përlotur dhe më pas ka mohuar egërsisht akuzat që i janë bërë duke humbur kontrollin. “Unë nuk bëj gjëra të tilla. Ky nuk jam unë, po luftoj për jetën time,”-ka thënë i revoltuar reperi për CBS News. Në imazhet e publikuara ai është ngritur i revoltuar në këmbë duke lëvizur duart.