Horoskopi e shtunë 4 Janar 2020

Horoskopi e shtunë 4 Janar 2020

242
0

Dashi-Jeta juaj ne çift do jete shume monotone gjate kësaj dite. Gjithçka do vazhdoje si gjithmonë dhe nuk do përjetoni ndonjë emocion te veçante. Beqaret do afrohen mjaft me një person shume te veçante dhe me një bote te çmuar. Ne planin financiar do keni probleme nëse nuk e shtrëngoni paksa rripin e shpenzimeve. Mundohuni te mendoni edhe për te ardhmen.

Demi-Marrëdhënia ne çift nuk do jete aspak e mire gjate kësaj dite. Do i mbani përbrenda ndjenjat dhe partneri do mendoje se ju nuk e dashuroni me. Kujdes sepse mund te vijnë edhe tradhti. Beqaret do e kenë serish te vështirë te krijojnë një lidhje edhe pse nuk do ndalen se kërkuari. Situata financiare do ketë ndryshime pozitive fale një shpërblimi qe do merrni ne pune.

Binjaket-Do jeni shume ambicioze gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje dhe do kërkoni nga partneri gjera te pamundura. Kujdes sepse situata ne një moment mund te dale tërësisht jashtë kontrollit. Beqaret me mire t’i marrin gjerat shtruar dhe te mos kërkojnë me ngulm krijimin e një lidhjeje. Gjendja financiare nuk do jete e shkëlqyer, por as delikate.

Gaforrja-Dite e këndshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mire dhe do kaloni momente te këndshme pranë partnerit. Beqaret do kenë mundësi për lidhje, por ato mund t’iu sjellin telashe dhe vuajtje. Sektori i financave do jete gjate gjithë kohës i mbrojtur. Yjet do ju nxitin te hiqni dore edhe nga shpenzimet e tepruara.

Luani-Venusi do ju nxitë te kërkoni gjithnjë e me shume nga partneri juaj sot. Kjo mund te sjelle disa debate me te dhe mund t’iu largoje edhe me tepër nga njeri-tjetri. Beqaret do jeni ne humor dhe plot energji. Edhe me statusin qe kane do kalojnë një dite pozitive. Ne planin financiar pas një periudhe delikate do ju rikthehet fati. Kjo do iu beje te ndiheni me te qete.

Virgjeresha-Dite harmonike dhe premtuese kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Duke i njohur mire pikat e dobëta te partnerit do e bëni atë te ndihet sa me i dëshiruar. Beqaret do hezitojnë te pranojnë ftesa dhe shpesh do mbyllen ne vetvete. Financat do i menaxhoni me kujdes dhe nuk do keni as problemin me te vogël. Mund te hiqni edhe disa para mënjanë.

Peshorja-Sensualitet, ndjenja dhe emocione pa fund do ketë gjate kësaj dite për çiftet. Shfrytëzojeni çdo sekonde kur te jeni pranë atij qe dashuroni. Beqaret do vazhdojnë ende te jene ne kërkim te personin ideal i cili duket se nuk ka për te ardhur as sot. Me shpenzimet nuk do bëni aspak kujdes dhe situata mund te ndërlikohet tej mase. Kujdes!

Akrepi-Yjet do ju mbrojnë sot nga zhgënjimet ne jetën tuaj ne çift dhe do kaloni një dite me pozitive se dje. Shfrytëzojeni deri ne maksimum. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë disa personave qe do kërkojnë t’i nxjerrin neper takime, Nuk keni arritur ende ne gjendjen qe te jene te tjerët qe te mendojnë për ju. Maturi dhe vetëm maturi ne planin financiar. Vetëm kështu do i mbani larg vështirësitë.

Shigjetari-Do kujtoni gjithë problemet qe keni pasur ne çift kohet e fundit dhe shpeshherë mërzia do iu kaploje. Asgjë nuk ka për te shkuar si e kishit menduar duke qene se edhe partneri do jete i ngarkuar me pune. Beqaret do e kenë me te lehte te flirtojnë dhe te tërheqin persona pas vetes. Ne planin financiar duhet te bëni çmos qe t’i rezistoni tundimit për shpenzime.

Bricjapi-Urani do krijoje një ambient te ngrohte ne çift dhe do keni mundësi te dashuroheni ashtu si e ndjeni. Surprizat nga partneri gjithashtu nuk do mungojnë. Beqaret do afrohen me tepër me një person qe kane kohe qe e njohin por qe janë stepur te hedhin hapa me tej. Gjendja financiare do lere për te dëshiruar. Merrni masa qe situata mos përkeqësohet edhe me shume.

Ujori-Pasioni ne çift do jete i zjarrte gjate kësaj dite dhe emocionet do jene akoma me te mëdha nga sa kishit menduar. Edhe ata qe do mundohen t’iu prishin pune nuk do ja arrijnë dot. Beqaret me mire mos tentojnë te krijojnë një lidhje sepse me shume do lëndohen sesa do ndihen mire. Për te përmirësuar financat nuk duhet te luani lojëra fati.

Peshqit-Mos lejoni qe rutina ta pushtoje lidhjen tuaj gjate kësaj dite sepse do e keni te vështirë te dilni nga atmosfera e zymte. Shtojini dozat e fantazisë dhe provoni eksperienca te reja. Beqaret do dashurohen me një person me te vogël se vetja. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire kështu qe nuk do i realizoni dot investimet e menduara.

Shperndaje