Horoskopi e mërkurën 18.09.2019

Horoskopi e mërkurën 18.09.2019

639
0

Dashi-Edhe sot klima ne jetën tuaj ne çift do vazhdoje te jete e ngrohte. Do ndiheni mire pranë partnerit dhe do përgatisni edhe ndonjë surprize te këndshme me te. Beqaret ka shume gjasa te fillojnë një histori dashurie serioze. E ardhmja do jete shume ndryshe nga sot. Ne planin financiar do i merrni te gjitha masat për ta përmirësuar situatën dhe do ia dilni mbanë.

 

Demi-Zjarri i dashurisë do vazhdoje te qëndrojë i ndezur gjate kësaj dite. Do ndiheni mire pranë personin qe keni ne krah dhe asnjë person tjetër nuk do iu tundoje. Beqaret edhe po te duan nuk do mund t’i shpëtojnë një dashurie me shikim te pare. Ne planin financiar do ketë ndryshime rrënjësore. Do ndiheni me te qete te paktën për disa kohe.

 

Binjaket-Nuk do kënaqeni me aq sa iu jep partneri sot dhe ka rrezik qe te shihni edhe dike tjetër. Beni kujdes sepse ne këtë mënyrë mund te shkatërroni gjithçka qe keni ndërtuar pre kohesh. Beqaret do e realizojnë me ne fund takimin me personin ideal sipas tyre. Çështjet financiare nuk do jene aspak problematike. Do e dini mire sa te shpenzoni qe ta mbani situatën te qëndrueshme.

 

 

Gaforrja-Duhet te bëni disa ndryshime sot ne jetën tuaj ne çift nëse dëshironi qe gjerat te ecin si duhet. Rutina për te gjithë mund te jete shkatërrimtare. Beqaret do i marrin gjerat qetësisht. Për disa dita do jete normale e për disa te tjerë do ketë edhe ndonjë takim interesant. Ne planin financiar nuk duhet te nxitoheni për asgjë sepse mund te gaboni dhe te humbni shuma te mëdha.

 

Luani-Do keni goxha konflikte me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Asnjeri prej jush nuk do hape rrege dhe do iu duhet kohe për te zgjidhur çdo çështje. Beqaret nuk do kenë mundësi te mira për te filluar histori dashurie serioze. Duhet ende te presin edhe pak. Ne planin financiar nuk do jeni te mbrojtur nga yjet prandaj çdo shpenzim duhet ta kryeni te mirëmenduar.

 

Virgjeresha-Duhet te bëni shume përpjekje sot për ta stabilizuar jetën tuaj ne çift sepse po vazhduar me debate dhe zënka për gjithçka nuk keni për te shkuar askund. Beqaret do jene impulsive dhe ka rrezik te bëjnë gabime te renda. Kujdes! Dite delikate për financat. Hiqni dore nga shpenzimet marramendëse nëse nuk doni te mbeteni pa para ne xhep.

 

Peshorja-Ne përgjithësi jeta ne çift sot do jete e qëndrueshme. Do flisni me tepër me partnerin he do bashkëpunoni për gjithçka me te. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te princit te kaltër, por vetëm disa prej tyre do mund ta gjejnë. Te tjerëve do iu duhet ende te presin. Ne planin financiar do jeni te qarte për hapat qe duhet te hidhni. Gjendja do jete e mire.

 

Akrepi-Ka rrezik te tundoheni gjate kësaj dite dhe te filloni aventura te jashtëligjshme me disa persona. Dijeni qe lidhja qe keni do shkatërrohet përfundimisht. Beqaret do pëlqejnë dy persona njëkohësisht dhe nuk do dine ke te zgjedhin. Ne planin financiar do keni mbështetjen e Jupiterit. Ai do iu nxite t’i shihni gjerat me qartësi dhe te mos kryeni asnjë shpenzim te pamatur.

 

Shigjetari-Te dashuruarit do kalojnë momente te mrekullueshme dhe shpesh drithëruese me atë qe kane ne krah. Beqaret duhet te lëvizin sa me shume sot dhe te pranojnë te njihen me persona te rinj. Vetëm kështu di mund ta gjejnë personin e përshtatshëm. Financat fatmirësisht nuk do jene te këqija. Mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim te vogël.

 

Bricjapi-Tregohuni sa me realiste sot ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do keni asnjë problem me partnerin tuaj. Mos e krahasoni marrëdhënien tuaj me askënd tjetër sepse secili bën gjerat qe i pëlqejnë dhe njerëzit janë te ndryshëm. Beqaret do kenë një takim interesant, por vetëm kaq. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire dhe buxheti do filloje te destabilizohet.

 

Ujori-Çiftet do kalojnë një faze goxha delikate gjate kësaj dite dhe nuk do mungojnë as debatet e zjarrta ne disa momente. Kujdes! Beqaret do kenë disa takime interesante te cilat me kalimin e kohës mund te shndërrohen ne diçka me tepër. Sot kënaquni vetëm me kaq. Buxheti do jete ne një gjendje goxha te qëndrueshme. Do e dini mire sa te shpenzoni.

 

Peshqit-Beni çmos qe ta mahnitni partnerin tuaj sot dhe ta bëni atë te dashurohet serish me ju. Do i keni te gjitha mundësitë dhe yjet gjithashtu do iu mbështesin. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Dita do filloje me probleme financiare, por me kalimin e orëve do e gjeni një zgjidhje te përshtatshme.

Shperndaje