HOROSKOPI e martë 4 Shkurt 2020

HOROSKOPI e martë 4 Shkurt 2020

537
0

Dashi

Sot do përballeni me një menaxhim shumë të qetë të angazhimeve. Në punë, në çështje praktike do dëshironi të veproni menjëherë, të përfshiheni, pa e lënë veten të demotivohet nga dyshimet dhe pasiguritë. Do të ndjeni një kërkesë intime për të shijuar të gjitha kënaqësitë e jetës, përfshirë seksin.

Demi

Dita e sotme do jetë e favorshme për realizimin e një dëshire, për sa kohë që ju koordinoni çdo detaj të vetëm. Vizioni i qartë i situatës vë në lëvizje energjitë që ndihmojnë në arritjen e objektivave. Interesi për para do të hidhet në plan të parë! Më në fund, fronti i dashurisë, seksualiteti dhe ëmbëlsia do ju largojnë nga monotonia dhe do ju bëjnë të përjetoni emocione të forta.

Binjakët

Fakti që sot është dita më me fat për shenjën tuaj, kjo nuk do të thotë se do shpëtoni nga tranzitimi negativ i Marsit. Do ta keni kokën në re, në profesionin tënd dhe në jetën tënde private. Kujdes! Surprizat e bukura duket se ju presin në dashuri, por gjithashtu do të duhet të bëni vend për veten tuaj dhe të sqaroni disa pika, në veçanti nevojën tuaj për autonomi. Në punë, mos nënvlerësoni një mundësi të re.

Gaforrja

Vlerat familjare dhe qetësia shtëpiake janë më të ngutshmet për tu ruajtur: zhvilloni dialog dhe komunikim, për të shmangur përsëritjen e mosmarrëveshjeve. Do ndiheni shumë energjikë. Jeta sociale do të ketë një rënie të përkohshme, por, nga ana tjetër, raporti me të partnerin tuaj do ju japë kënaqësi të dyfishtë.

Luani

Do jetë një e martë fitimprurëse. Mundësi të mira pune, një mjedis i qetë dhe marrëdhënie të mira me kolegët. Dashuria do jetë e ëmbël, por seksi do jetë pak i dobët. Përballë problemeve të papritura, ndiqni instinktet gjithashtu, ju keni një talent të vërtetë të dini se çfarë po bëni.

Virgjëresha

Ditën e sotme duhet të jeni të kujdesshëm në lidhje me marrëdhëniet, jo vetëm me partnerin por edhe me familjarët apo miqtë. Zhvillime interesante do të shfaqen në punë, duhet të jeni të guximshëm! Ju do të jeni në gjendje të përballoni sëmundje të vogla, të gjeni zgjidhje alternative të mjekësisë edhe për sëmundjet kronike.

Peshorja

Dita e sotme do ju lejojë të shihni disa njerëz dhe të rilidhni kontakte interesante. Është koha ideale për një riatdhesim me miqtë e vjetër, do sqaroni keqkuptimet dhe rivendosni harmoninë. Në fushën e dashurisë do të jeni në gjendje të lini mënjanë çdo problem, polemikë, vlerësim dhe arsyetim për të nxjerrë ndjenjat dhe pasionin.

Akrepi

Zona sentimentale është në një eksitim të madh, dashuria do jetë shumë speciale, e kalitur me momente emocionesh intensive. Dashuri të reja do lulëzojnë, dita e sotme do jetë e favorshme për ata që duan të takojnë partnerin e tyre të ëndrrave. Nëse keni synime profesionale për të arritur me një partner, shkoni drejt qëllimit, mos hezitoni: fati është me ju.

Shigjetari

Hëna në Binjakët do ju bërë juve më pak miqësorë, të pakontestueshëm dhe më kapriçiozë se zakonisht. Në dashuri do të përjetoni një ndjenjë disorientimi, por nuk ka probleme të vërteta: thjesht jeni pak të lodhur. Lëvizni me qetësi në punë, nëse aktiviteti i përditshëm vazhdon, kontaktet e reja kërkojnë vëmendje dhe maturi.

Bricjapi

Shmangni ngatrresat në mendjen tuaj dhe 1000 probleme që ju vijnë në mendje, ndonjëherë janë të panevojshme. Relaksohuni dhe vlerësoni gjërat e vogla që ju bëjnë të lumtur çdo ditë. Përkundër kësaj, do të vlerësoheni për angazhimin, qëndrueshmërinë, vazhdimësinë dhe aftësinë tuaj në çështje praktike. Nga pikëpamja sentimentale, mirëkuptimi në çift do të forcohet me dialog dhe një eros me cilësi të lartë.

Ujori

E martë për ju do jetë mjaft e bukur dhe e buzëqeshur. Në punë do përballeni më motivim dhe lajme të mira. Gjëja e vetme që duhet të bëni është të zbërtheni idetë, të bëni kontakte të shkëlqyera dhe të gjeni zgjidhje të zgjuara. Përgatitni një mbrëmje romantike për partnerin.

Peshqit

Hëna armiqësore në Binjakët rrënon planet tuaja, duke ju krijuar emocione të cilat janë të vështira për t’u menaxhuar. Mund të përballeni me intervista, takime të pavlefshme nga një ngjarje e papritur etj. Nëse keni një veprimtari autonome tuajën mos u merrni më gjëra të tjera që do ju konsumojnë. Bëni disa pushime dhe krijojini jetës suaj pak qetësi.

Shperndaje