HOROSKOPI e hënë 3 shkurt 2020

HOROSKOPI e hënë 3 shkurt 2020

425
0

Dashi

Jeni shumë më të fortë në raport me të kaluarën dhe kjo gjë ju lejon që të bëni gjëra me më shumë vendosmëri se më parë. Përfitoni për të projektuar diçka të re bashkë me partnerin/en. Edhe në punë gjërat do të ecin më mirë.

Demi

Në dashuri mund të ketë luhatje tek ata çifte që kanë kohë që janë bashkë, por nuk ka asgjë për tu shqetësuar, pasi yjet janë në anën tuaj. Historitë e lindura së fundmi do të kenë përmirësim të ndjeshëm. Gjithashtu gjatë kësaj të hëne mund të bëni një njohje të dobishme sa i takon punës.

Binjakët

Jeni natyrë intuitive dhe iu pëlqen të ndiqni instinktin, i cili nuk ju lejon që të gaboni. Hëna do të jetë e pranishme në shenjën tuaj dhe takimet janë mjaft të favorshme. Në punë gjërat do të ecin më mirë dhe do të keni mundësi që të zgjidhni një problem.

Gaforrja

Ju pret një ditë interesante sa i takon ndjenjave. Në familje keni nevojë për më shumë bashkëpunim. Bëni kujdes me shpenzimet! Keni nevojë për më shumë qetësi dhe për të organizuar një udhëtim relaksues.

Luani

Ju pret një ditë mjaft e komplikuar në dashuri, ku gjatë saj bëni mirë që të shmangni debatet dhe nëse mundeni shtyni çdo gjë për më tej. Në punë mund të ketë tensione, por përkushtimi juaj do të njihet.

Virgjëresha

Ju pret një ditë pozitive sa i takon ndjenjave. Mjaft të favorshme janë takimet edhe për ata që janë vetëm, sidomos gjatë një udhëtimi apo zhvendosje në një qytet tjetër. Edhe puna do të sjellë fryte pozitive.

Peshorja

Jeni duke hyrë në një fazë të ndjeshme rikuperimi në dashuri, por mbani parasysh se ndikimi i favorshëm i yjeve nuk i ndryshon njerëzit, kështu që mundohuni që të kuptoni se kë keni pranë. Ky është momenti i duhur për të bërë një analizë. Jeni më të fortë dhe gati për të përballuar çdo gjë.

Akrepi

E hëna do të jetë nën ritmin e duhur, sidomos mëngjesi. Nëse duhet të flisni për dashurinë, bëni mirë që të prisni mbrëmjen. Në punë duhet të veproni me qetësi, pasi ka diçka që nuk është shumë e qartë.

Shigjetari

Gjatë kësaj të hëne mund të ketë debate të shumta. Kjo për shkak se e keni Hënën kundër, ndaj kujdes me të lindurit e shenjës së demit dhe ujorit. Në punë, bëni kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Kjo ditë do të jetë e mbushur me tensione të shumta. Një përmirësim i lehtë do të ndodhë gjatë pasdites, por duhet pak durim, sidomos sa i takon ndjenjave. Mundësi të shumta do të ketë edhe për ata që kanë një punë të tyre.

Ujori

Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar dhe po ashtu edhe takimet për ata që janë vetëm. Mund të jetë dikush i cili do ju ndryshojë jetën. Kujdes duhet të tregojnë ata që janë të dyjëzuar në dy lidhje, pasi ka ardhur momenti për të bërë një zgjedhje, shkruan noa.al. Në sferën profesionale, mos nënvlerësoni propozimet që do të vijnë.

Peshqit

Nëse jeni vetëm, shikoni drejt së ardhmes me më shumë optimizëm. Ditët në vijim mund të jenë shuëm të rëndësishme sa i takon emocioneve. Në punë, do të keni një dëshirë të madhe pëe tu rikthyer në lojë.

 

 

 

Shperndaje