HOROSKOPI e hene 27 Janar 2020

HOROSKOPI e hene 27 Janar 2020

428
0

Dashi

-Mund të përballeni me momente tensione ndaj ka nevojë për reflektim. Jeni natyrë impulsive dhe e drejtpërdrejtë dhe për këtë arsye mund të dukeni keq. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe të reflektoni mirë para se të merrni vendime.

Demi

-Keni disa pasiguri në veten tuaj të cilat nuk ju lënë të qetë. Po ashtu keni nevojë për një sqarim, i cili duhet bërë sa më parë. Mos u stepni, por përballuni me situatat. Bëni kujdes me shëndetin, pasi mund të shfaqet ndonjë problem.

Binjakët

-Gjatë kësaj të marte, do e keni më të lehtë të shkoni dakord me njerëzit që keni pranë. Në raport me javët e kaluara, ndikimi i yjeve do të jetë dukshëm pozitiv. Në dashuri ka ardhur momenti për të bërë më shumë sqarim.

Gaforrja

-Mund të ndiheni të tensionuar për shkak të disa çështjeve që kërkojnë zgjidhje. Në këtë periudhë keni nevojë që të reflektoni dhe të kuptoni se si duhetë veproni. Shqetësimet nuk do të mungojnë, por bëni durim pasi çdo gjë është kalimtare.

Luani

-Për të lindurit e kësaj shenje ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje të rëndësishme. Së fundmi, jeni përkushtuar shumë për arritjen e një qëllimi dhe lodhja do të fillojë që të ndihet.

Virgjëresha

-Gjatë kësaj të hëne, do të ndiheni më të qetë. Keni nevojë për më shumë siguri dhe për njerëz ku mund të mbështeteni. Ky muaj nuk ka qenë aspak i qetë, por përgatituni për një rikuperim të lehtë.

Peshorja

-Në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës dhe Venusit, duhet të gjeni më shumë forcë për të reaguar. Vetëm nëse silleni me shumë diplomaci dhe shmangni impulsivitetin, do të arrini synimet që doni. Shumë shpejtë mund të merrni vendime shumë të rëndësishme.

Akrepi

-Hëna në shenjën tuaj do ju dhurojë momente shumë pozitive. Nëse mendoni se keni bërë zgjedhje shumë të guximshme më parë, tashmë mund të hidhni një hap pas. Në sferën profesionale, mos jini shumë të tensionuar.

Shigjetari

-Gjatë kësaj të hëne mund të jeni shumë impulsivë. Do të keni dëshirë që të bëni gjëra të reja dhe të shpërbleheni. Nëse një lidhje nuk ecën mirë prej kohësh, mund të vendosni që të hiqni dorë totalisht.

Bricjapi

-Ka zgjedhje mjaft të vështira të cilat duhet ti bëni. Po ashtu ka jo pak gjëra të cilat nuk mund ti shtyni për më vonë dhe kjo gjë do ju shkaktojë jo pak shqetësim. Mund të ndjeni nevojën për tu shkëputur nga disa persona që i keni përzemër.

Ujori

-Kohëve të fundit keni shumë pretendime në dashuri. Për ju është e rëndësishme që njeriun që keni pranë, të mbështesë projektet tuaja. Kush është vetëm, mund të shfaqë përtesë, ndaj duhet ta lërë veten të lirë.

Peshqit

-Kjo e hënë mund të jetë mjaft e rëndë për të lindurit e kësaj shenje, por shumë shpejtë mund të ketë ndryshime. Mund të çoni deri në fund disa çështje që ju kanë munduar prej kohësh.

Shperndaje