HOROSKOPI e enjte 6 Shkurt 2020

HOROSKOPI e enjte 6 Shkurt 2020

441
0

Dashi-Do i shihni gjerat me një sy ndryshe sot juve qe jeni ne një lidhje dhe gjithçka do jete me e bukur se dikur. Partneri do e çmoje se tepërmi sensin e maturisë dhe vetëpërmbajtjes. Beqaret qe kane kohe qe presin një gjest nga dikush qe pëlqejnë do e marrin atë. Ne planin financiar mos i neglizhoni detajet e vogla sepse do gjendeni përballë vështirësive.

Demi-Ka rrezik te përballeni me shume zhgënjime gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Asgjë nuk do ece ashtu si e kishit menduar. Edhe beqaret do ndihen gati te fillojnë një histori dashurie me personin qe do iu gjendet pranë papritur. Financat do jene ne një gjendje edhe me te mire se disa kohe me pare. Do e keni me te lehte te hiqni edhe ndonjë para mënjanë.

Binjaket-Ata qe janë ne një lidhje do kenë përballje goxha te forta me partnerin. Nuk do bini për asgjë ne te njëjtën mendje dhe kjo do shkaktoje debate. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te prisnin te kaltër, por akoma pa shume fat. Te ardhura do rriten ne mënyrë te papritur. Edhe ju vete do habiteni nga mënyra sesi situata do ju ndryshoje.

Gaforrja-Po u treguat shume autoritare sot me atë qe keni ne krah do përballeni me debate goxha te zjarrta. Mos lejoni qe gjerat te marrin tatëpjetën. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do kërkojnë me ngulm te krijojnë një lidhje. Financat do konsolidohen goxha. Kjo do iu japë mundësi qe te shpenzoni për pajisje elektronike te cilat i keni ëndërruar.

Luani-Të dashuruarit nuk do kenë ndryshime ne jetën e tyre sentimentale. As ata dhe as personat qe kane ne krah nuk do jene ne humor për te provuar eksperienca te reja. Beqaret do kenë veçse mundësi për dashuriçka klandestine. Historitë e mëdha si neper përralla ende nuk do mbërrijnë. Ne planin financiar fatmirësisht do jeni me shume fat dhe do i zgjidhni problemet.

Virgjëresha-Nuk do jeni me te mërzitur sot ne jetën tuaj ne çift pasi partneri do ju çoje neper vende fantastike dhe do përjetoni ndjesi te mrekullueshme. Beqaret do kalojnë çaste te mrekullueshme pranë miqve te ngushte dhe nuk do e ndiejnë nevojën e krijimit te një lidhje. Financat do i menaxhoni me shume kujdes dhe maturi prandaj nuk do keni as probleme.

Peshorja-Dite goxha pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptoheni me se miri me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni debate për asnjë çast. Beqaret me mire te qëndrojnë me këmbë ne toke dhe te mos kërkojnë gjera te pamundura. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire kështu qe duhet një riorganizim tërësor. Vetëm kështu mund te stabilizohet situata.

Akrepi-Do zhgënjeheni tej mase nga partneri juaj gjate kësaj dite dhe do dëshpëroheni pa fund. Ne fakt keni edhe vete faj qe i keni dhënë besim te plote. Beqaret nuk do kërkojnë me ngulm fillimin e një lidhjeje sepse edhe ashtu si janë ndihen te qete. Me financat gjerat do shkojnë mire. Do jeni te zotet te planifikoni çdo shpenzim qe mund te kryeni.

Shigjetari-Ka mundësi qe ata qe kane pasur probleme te mëdha ne jetën e tyre ne çift te mendojnë edhe për një ndarje sot. Nga njëra ane kjo është me mire sesa te qëndruarit ne çift dhe duke vuajtur. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë premtimeve te disa personave. Te ardhurat do vazhdojnë te jene te qëndrueshme. Nuk do e keni problem te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër se zakonisht.

Bricjapi-Sot do e joshni me shume se kurrë atë qe keni ne krah dhe marrëdhënia ne çift do jete me e bukur. Kënaqësitë qe do përjetoni do jene te papërshkueshme. Beqaret me mire t’ia lënë gjerat kohës sepse përndryshe do mërziten kot dhe nuk do nxjerrin gjë ne drite. Me shpenzimet ka rrezik te tregoheni te pamatur. Kjo do shkaktoje goxha tronditje.

Ujori-Çdo gjë do shkoje si e kishit programuar sot ne jetën tuaj ne çift. Do dashuroheni plot pasion me partnerin dhe do ju duket vetja si ne një ëndërr princeshash. Beqaret do mundohen gjithë ditën te bëjnë për vete dike, por serish nuk do ia arrijnë qëllimit. Me shpenzimet tregohuni te arsyeshëm ne mënyrë qe edhe te ardhurat te mos keni tronditje.

Peshqit-Dashuria për ata qe janë ne një lidhje do ece ne rrugën e duhur. Nuk do keni çfarë te kërkoni me tepër nga ai qe keni ne krah duke qene se ai vete do e mendoje capo detaj. Beqaret do realizojnë takime mbresëlënëse te cilat do ua ndryshojnë menjëherë te ardhmen. Shfrytëzoni çdo sekonde. Te ardhurat do jene delikate. Kujdes me shpenzimet e tejskajshme.

Shperndaje