Horoskopi, 21 Maj 2018

Horoskopi, 21 Maj 2018

323
0

DASHI

 

Diçka ose dikush do ju detyrojë të thoni gjëra që nuk i mendoni e kjo gjë mund t’ju shkaktojë polemika me personat që ju rrethojnë në ambientin e punës. Në aspektin afektiv mos flisni shumë.

 

DEMI

 

Gjatë ditës së sotme dikush do të përpiqet t’ju sulmojë ndaj mos hezitoni asnjë moment ti thoni hapur ato që mendoni. Në dashuri duhet të keni më shumë besim tek partneri.

 

BINJAKET

 

Gjatë ditës së sotme ju pret një fazë e mirë sidomos në aspektin profesional. Falë ndikimeve planetare do të dini të bëni zgjedhjen e duhur për të ardhmen tuaj .

 

GAFORRJA

 

Gjatë ditës së sotme do ti besoni dikujt duke shprehur lirshëm ato çka mendoni. Në aspektin afektiv do të keni mbështetjen e partnerit për çdo iniciativë tuajën.

 

LUANI

 

Sipas yjeve nuk është momenti i duhur për të marrë vendime që i përkasin të ardhmes suaj në aspektin profesional. Në dashuri diskutoni hapur dhe qetë me partnerin tuaj. Një këshillë: tregohuni të ëmbël.

 

VIRGJERESHA

 

Nëse keni qëllim që të filloni dietë nuk është momenti i duhur, kështu që dorëzohuni. Në ambientin e punës më në fund do të mbërrijë një lajm pozitiv që e prisnit prej kohësh.

 

PESHORJA

 

Yjet ju këshillojnë të kini kujdes e të mos mbivlerësoni personat që ju rrethojnë. Në ambientin e punës do të përballeni me një problem. Në dashuri mund të merrni një surprizë sot.

 

AKREPI

 

Gjatë ditës së sotme ndikimet planetare do të ndikojnë pozitivisht në gjendjen tuaja shpirtërore. Në ambientin e punës bëni mirë të mos insistoni shumë por lërini dhe të tjerët të japin mendimet e tyre.

 

SHIGJETARI

 

Në dashuri do ju realizohet diçka që e keni mjaft për zemër këto momente. Në ambientin e punës do të jeni të angazhuar për tu dhënë zgjidhje disa pengesave që keni pasur kohët e fundit.

 

BRICJAPI

 

Gjatë ditës së sotme do ti jepni mbështetjen dhe besimin tuaj një kolegu që e vlerësoni. Në aspektin afektiv partneri do te jetë mjaft i ndjeshëm dhe i disponueshëm ndaj jush. Një këshillë: bëjini komplimente.

 

UJORI

 

Do të jeni të favorizuar në raportet tuaja afektive. Në ambientin e punës rutina e zakonshme nuk do ju stimulojë më ndaj përpiquni të ndryshoni drejtim.

 

PESHQIT

 

Gjatë ditës së sotme yjet ju këshillojnë të frenoni impulset tuaja në ambientin e punës duke u dhënë më shumë vëmendje punëve. Në aspektin afektiv dita rezulton të jetë e qetë e pa të reja.

Shperndaje