Historia e trishtë e Anës: Babai i vdiq, nëna e la në...

Historia e trishtë e Anës: Babai i vdiq, nëna e la në jetimore së bashku me katër vëllezërit

222
0

E kemi parë shpeshherë të përlotet në “Përputhen”, ka treguar se ka punuar pastruese për të siguruar jetesën, dhuroi flokët e saj për një vajzë me kancer, por askush nuk e dinte historinë e Anës. Asgjë nuk ka qenë e thjeshtë në jetë për Anën dhe lotët e saj tregojnë shumë. Konkurrentja në fillim të emisionit është shprehur se kur të vijë koha do ta tregojë edhe ajo historinë e jetës e që me të vërtet është e trishtë.  “Kryefjala.com” ka zbuluar se Ana është rritur në jetimore së bashku me vëllezërit e saj. Babai i Anës ka humbur jetën kur ajo ishte fëmijë. Burime pranë Anës kanë treguar se nëna i ka dërguar në jetimore Anën dhe vëllezërit e saj.

 

Ana është rritur me 4 vëllezërit e saj në jetimore dhe jeta për ta nuk ka qenë aspak e thjeshtë.

 

Kjo është edhe arsyeja që Ana përmend vetëm vëllezërit e saj dhe asnjëherë familjarët.