Histori +18/ Burri punonte me kamion, unë ia dridhja me…

Histori +18/ Burri punonte me kamion, unë ia dridhja me…

939
0

seksi-420x279

Une u martova ne moshe te re,ishin prinderit ata qe zgjollen burrin e jetes sime. Ne fillim te marteses ishte gjithcka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku, pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim seks cdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin.

Por gjithcka perfundoi kur burri im filloi te punonte si shofer kamioni ne nje ndermarje private dhe udhetonte ne shtetet fqinje, mungonte shum ne shtepi kishte raste kur 1 jave nuk ishte ne shtepi dhe kur vinte ishte i lodhur dhe nuk ma kushtonte vemendjen fare.

Mua mu desh te jetoja me kunatin tim i cili ate kohe ishte 18 vjec, i cili ishte shum me ndryshe nga i vellai me kushtonte vemendjen shume, rrinte me mua mbremjeve shikonim filma me nje fjale nuk deshironte te me linte vetem te merzitesha.

Por shume here me ngacmonte me thoshte:sa kohe ke pa bere seks,ti meriton nje mashkull si une qe mund te te kenaqte,cila pozite te pelqen me shume etj….

E bente me qellim qe te me bezdiste po une ia ktheva je i vogel per keto gjera, ndoshta i vogel po e kam te madh qe mund te te kenaq.

Une fillova te qesh dhe isha une ajo qe filloi ta nacmonte. I thash ke guxim te besh seks me mua,mendon se mund te me kenaqesh u afrova afer tij dhe si padashje ja preka.

Ai fillloi te djersitej dhe i dukej qarte.

Une duke qeshur i thash qe do te shkoja te beja nje dush dhe si me shaka i thash se mund te vinte bashke me mua.

Hyra ne banjo dhe fillova te zhvishem, leshova ujin dhe fillova te lahesha kur nuk kaluan disa minua e pashe ate te zhveshur prane meje qe po hapte deren e dushit per te hyre brenda. Nuk i thash asgje ktheva te pasmet drejt tij dhe fillova ti dridhja.

Ai nuk mund te duronte me.  Me kapte gjoksin fort dhe me kafshonte sikur te mos i kishte marre kur ne jete, i merte ere trupit tim edhe une tashme isha e eksituar.

Beme dush duke e ledhatuar me njeri tjetrin. Ohh zot ai ishte shume i kendshem ishte taman si nje engjell i derguar te me kenaqte mua. Ashtu te lagur shkuam ne dhomen time dhe aty ngadal me shtriu ne shtrat dhe me shikonte. U ul ngadal dhe filloi te me puthte ne buze me afsh filloi ngadal te shkonte teposht ne qafe filloi te ma thithte gjoksin si nje femije per qumesht dhe me ne fund filloi te me lepinte ….

E lash te me bente cfare te deshironte ai, dhe brenda pak minutave planifikoja ta merrja une situaten ne dore.

U ngrita ne kembe dhe e shtriva ate ne shtrat ai i befasuar me shikonte.

Pas disa momente kaluam ne aktin final, ndersa une e ofendoja me fjalet “kaq di te besh? Keshtu mendon se me kenaq?”