Hipur mbi shezlong duke dhënë ‘sfilatë’, Armina Mevlanit i duket vetja si...

Hipur mbi shezlong duke dhënë ‘sfilatë’, Armina Mevlanit i duket vetja si gjimnaziste (VIDEO)

301
0

Armina Mevlani poston shpesh foto dhe video të vjetra, dhe duket se i pëlqen të rikthehet në kohë. Bloggerja ka postuar një video në rrjete sociale, hipur mbi shezlong duke bërë ‘sfilatë’ ndërsa qesh e gëzon si fëmijë. “Hahah përfundimisht unë me humor si në gjimnaz,”- shkruan Armina Mevlani bashkëngjitur videos së postuar. Me sa duket bukuroshja ka risjellë në mendje periudhën e adoleshencës, dhe ka vendosur të ndjehet për disa momente e tillë!

 

loading...