Hedh foshnjen 3-muajshe nga kati i 9-të dhe pastaj hidhet vetë, ja...

Hedh foshnjen 3-muajshe nga kati i 9-të dhe pastaj hidhet vetë, ja si shpëtuan mrekullisht nënë e bijë

379
0

Një nënë 21-vjeçare nga Rusia është arrestuar për tentativë vrasje ndaj foshnjës së saj 3-muajshe.

Vajza 21-vjeçare hodhi nga dritarja e apartamentit të katit të 9-të ku ajo jetonte, të porsalindurën e saj 3-muajshe, dhe pastaj është hedhur edhe vetë por mrekullisht që të dyja kanë shpëtuar për shkak të dëborës që ka zbutur rënien e tyre.

Sipas Daily Mail vajza 21-vjeçare vuante nga depresioni dhe donte ti jepte fund jetes e saj. Për arsye të panjohura ajo zgjodhi që të vriste edhe foshnjen e saj.

Autorja pritet që të denohet deri në 5 vite burg, ndersa shërbimet publike kërkojnë një familje të re për vogëlushen.