Harrojeni Marinën, kunata e saj qenka një super yll (FOTO)

Harrojeni Marinën, kunata e saj qenka një super yll (FOTO)

542
0

Vëllai i reperit të njohur, Getoar Selimi prej kohësh po shijon romancën me një vajzë zeshkane shumë simpatike. Ajo quhet Rida dhe dhe është moderatore e një emisioni në Kosovë. Ndonëse Liberiami dhe moderatorja bukuroshe nuk e kanë bërë asnjëherë publik:e lidhjen e tyre, rrjetet sociale i kanë ‘nxjerrë zbuluar’. Kur mamaja e Getit dhe Liberianit kishte ditëlindjen, ajo e ka surprizuar me një tortë, mbi të cilën shkruhej: ‘Urime, të paqim gjithmonë! Rida dhe Libi.

Pra, vëllezërit Selimi me të vertëtë dinë të zgjedhin!

-640-0-5dd4684281ee4.jpg