Greta Koçi dhe Genci vijnë me projekt surprizë

Greta Koçi dhe Genci vijnë me projekt surprizë

80
0

 

Kemi hyrë në sezonin në të cilën artistët tanë sjellin projekte të reja, më së shumti këngë ritmike. Në mesin e artistëve që janë angazhuar për projekte muzikore janë edhe Greta Koçi dhe Genc Prelvukaj. Lajmin për këtë bashkëpunim e bëri të ditur vetë Greta e cila publikoi trajlerin e këngës së tyre. Pritet që kënga të dal së shpejti dhe se nga ajo që shihet në video pritet të jetë këngë ritmike që i përshtatet sezonës. Duket se ky vit do të jetë vit i bashkëpunimeve për Gencin ngase ai ka paralajmëruar edhe një tjetër projekt me Mimoza Shkodrën.

loading...