Granit Xhaka së shpejti baba pë herë të dytë, çifti zbulon gjininë...

Granit Xhaka së shpejti baba pë herë të dytë, çifti zbulon gjininë me anë të biskotave

239
0

Leonita dhe Granit Xhaka do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë e këtë lajm e ndanë me ne pak ditë më parë përmes një fotoje mjaft të ëmbël në rrjetet sociale.

Çifti shfaqeshin duke pozuar para pasqyrës teksa vogëlushja e tyre Ayana puthte barkun e rrumbullakosur të së ëmës. Shumë shpejt, Leonita e Graniti kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës. Ayana do të bëhet me motër.

Leonita e zbuloi gjininë përrmes disa biskotave rozë ku shkruhet se bebi është vajzë. Në një prej biskotave shkruhet “Motra e madhe Ayana”, e cila me siguri po e pret me padurim bebushen. “Familja jonë po rritet, mezi po presim të të takojmë”-shkroi Xhaka.