Granit Xhaka me super-urim për Bajram (FOTO)

Granit Xhaka me super-urim për Bajram (FOTO)

421
0

Mesfushori kosovar i Arsenalit, Granit Xhaka, ka uruar festën e Fitër Bajramit. “Nga zemra ju uroj Fiter Bajramin. Allahu sjelltë në ju gëzim, mirësi e begati. Allahu ju dhëntë harmoni në familjet tuaja dhe në çdo moment të jetës tuaj”, ka shkruar Xhaka.

xha_1498370840-4141421