Grabitje me armë në Tapizë

Grabitje me armë në Tapizë

284
0

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:00, në Tapizë të Krujës.

Disa persona ende të pa identifikuar nën kërcënimin e armës kanë hyrë në banesën e A.D dhe kanë marrë bizhuteri si dhe një sasi lekësh.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje të rëndë si dhe kapjen e autorëve.

Shperndaje