Grabitet ndërmarrja në Berat

Grabitet ndërmarrja në Berat

343
0

Grabitje në qytetin e Beratit. Sipas policisë lokale  një ndërmarrje është granitur nga persona të paidentifikuar në orët e para të mëngjesit. Ngjarja ka ndodhur tek ish-Kombinati, persona të pa identifikuar kanë shkatërruar derën duke u futur brenda ambienteve e duke marrë një sasi lekësh. “Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë në vendngjarje po punojnë për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve”,- njofton policia.

Shperndaje