Gjyste Vulaj merr ofertën e parezistueshme, këngëtarja i kthen përgjigjen epike ndjeksit

Gjyste Vulaj merr ofertën e parezistueshme, këngëtarja i kthen përgjigjen epike ndjeksit

520
0

Gjyste Vulaj i ka ardhur një mesazh me një propozim serioz në rrjete sociale, këngëtarja i kthen përgjigjen epike.

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka marrë një propozim serioz nga një ndjekës në rrjetet sociale. Gjystja nuk ka nguruar dhe mesazhin e ndjeksit e ka shpërndarë me të gjithë fanstat  në “Instastory”.

Prsh si jeni, a jeni mire? A jeni për lidhje serioze?”-shkruan fansi këngëtares.

Por nuk ka munguar as një përgjigje ironike nga ana e Gjystes : E kam një lidhje serioze që 26 vjet dhe dy fëmijë. Faleminderit, ndërsa bisedën e ndarë në instastory, e ka shoqëruar me shkrimin: Ç’ka s’shef njeri n’rrijete socijale! Lidhje serioze!!, ku dhe duket e çuditur nga propozimi i ndjeksit.

Rrjetet sociale po përdoren masivisht dhe shumë herë janë kthyer dhe në shqetësim për të famshmit, kjo pasi ndjeksit e rrjeteve sociale shumë herë shkruaj mesazhe shqetësuese.