Gjendja e rëndë pas tërmetit, Florjan Binaj nuk kursen politikanët: Shtyhet shfaqja...

Gjendja e rëndë pas tërmetit, Florjan Binaj nuk kursen politikanët: Shtyhet shfaqja TANGO, biletat mund t’i përdorni…

271
0

Aktori i humorit Florjan Binaj thumbon politikanët për situatën kaotike ku ndodhet vendi pas tërmetit.

Flori thotë se për shkak të gjendjes së rëndë, shfaqja “Tango” e politikanëve nuk do të jepet, por do të shtyhet për disa ditë deri më 1 dhjetor, kur situata të jetë normalizuar paksa.

“Për shkak të gjendjes së rëndë që po kalon shqipëria, shfaqja TANGO nuk do jepet as sot dhe as nesër. Ata që kanë blerë biletat mund ti përdorin për ditën e dielë dt 1 Dhjetor. Faleminderit”, shkruan aktori, ndërsa pak më parë ka dhënë edhe një mesazh sensibilizimi.

llklk.gif