Gjendet i pa jetë studenti shqiptar në itali, dyshime për vetëvrasje

Gjendet i pa jetë studenti shqiptar në itali, dyshime për vetëvrasje

175
0

Një student me origjinë shqiptare u gjet i vdekur mbrëmjen e djeshme në Xhenova.

20-vjeçari u gjet nga një kalimtar i rastit, i cili po kalonte pranë rrugës ‘’Corso Europa’’, në afërsi të stadiumit ‘’Carlini’’.

Ekipet e ndërhyrjes së shpejtë dhe forcat  e rendit zbarkuan në terren. Sipas informacioneve të para, dyshohet se i riu mund të ketë nga një lartësi prej 4m, ndërsa bluza e tij është e shpuar. Autoritetet italiane nuk përjashtojnë mundësinë që studenti mund të ketë kryer vetëvrasje.