Getoar Selimi bën ndryshimin drastik, i lë të gjithë pa fjalë (FOTO)

Getoar Selimi bën ndryshimin drastik, i lë të gjithë pa fjalë (FOTO)

540
0

 

Reperi i njohur Getoar Selimi, ka bërë një ndryshim  të papritur në look e tij aq sa i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Së fundi ai ka postuar në Instagram, ai është shfaqur i qethur zero dhe shkruan “refresh”.

Getoari ka marrë shumë komente nga fansat e tij, të cilët e kanë komplimentuar, por kanë pasur edhe nga ata që e pëlqejnë me flokë.