Georgina e Ronaldos tregon format seksi në reklamën e fundit

Georgina e Ronaldos tregon format seksi në reklamën e fundit

137
0

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është bërë ambasadori i fundit për gjigantin e modës në internet PrettyLittleThing.

Ish-shitësja 25 vjeçe e cili është lidhur me futbollistin portugez që nga viti 2016, dukej fenomenale në fotot e reja.

Ditë të lumtura: Muajin e kaluar, Cristiano zbuloi se planifikon të martohet me Georgina në një profesion të ëmbël të dashurisë së tij për trullosës me fjalë që pa dyshim që do ta kënaqin yllin

Ajo bashkohet me shumë yje që bashkëpunon me biznesin me bazë në Manchester, duke përfshirë Ashanti, Kourtney Kardashian, Saweetie dhe Molly -Mae Haga.

Një vizion: Ish-asistenti i dyqanit, 25 vjeç, i cili është duke takuar aksionin e futbollit, 34 vjeç, që nga viti 2016, dukej fenomenal në xhirimet e fushatave të reja ndërsa u njoftua partneriteti

Georgina shfaqi format e saj vrasëse në një mini fustan duke treguar se eshte nje femer seksi edhe pse eshte nene e nje femije me futbollistin 34 vjeçar.