Gazetarja, Rames: Më merr në ERTV, se janë pagat e larta

Gazetarja, Rames: Më merr në ERTV, se janë pagat e larta

577
0

Gazetarja seksi kërkesë Edi Ramës: Më merr në ERTV, se janë pagat e larta

Enki Bracaj është një ndër gazetaret shqiptare që është dalluar për format e saj seksi.

Së fundmi, ajo është bërë pjesë e emisionit ‘ Aldo Morning Show’, ku shfaqet si reportere e Tiranës.

Screenshot_1_copy_copy_copy.jpg

Mirëpo, në një intervistë të dhënë për ‘Panorama Plus’, Enki ka treguar se do të dëshironte të punonte në televizionin e kryeministrit Edi Rama, ERTV, për shkak të pagesave të larta.

‘Nëse do të takoja Skëndërbeun (referuar kryeministrit Rama), do ta pyesja nëse mund të më marrë në punë tek ERTV, se kam dëgjuar që paguhen mirë’, tha Enki.

Screenshot_3_copy_copy_copy.jpg

Më tej, bukuroshja ka rrëfyer edhe disa të fshehta nga jeta e saj private, duke theksur se është single dhe e qetë.