Frymëzohuni nga Meghan Markle për të zgjedhur palltot perfekte për veten

Frymëzohuni nga Meghan Markle për të zgjedhur palltot perfekte për veten

311
0

Që prej momentit që shpalli fejesën me Princin Harry, Meghan Markle ka frymëzuar shumë njerëz me stilin e saj. Çfarë veshi ajo dhe nuk mori vëmendje? Madje, shumë marka përfituan nga “efekti Meghan Markle”. Duket se njerëzve u intereson shumë se çfarë vesh dukesha.

Megjithëse, pasi ajo shpalli vendimin për t’u larguar nga familja mbretërore, nuk e dimë nëse ky efekt do të vazhdojë të jetë po kaq i madh te publiku. Por duhet thënë që gjatë kësaj kohe dukesha ka qenë një ikonë stili.

Gjatë periudhës vjeshtë-dimër të gjithë e kemi vënë re fiksimin e saj e saj për palltot dhe të gjithë ia kemi pasur zili. Nëse ende nuk e keni gjetur stilin e palltos që ju përshtatet, hidhuni një sy këtyre 6 stileve që Marie Claire ka publikuar. Nga kush më mirë se nga Meghan Markle mund të merrni frymëzimin që ju duhet?