FOTOT/Si dukej në plazh Greta Koçi, në kohën kur ishte me të...

FOTOT/Si dukej në plazh Greta Koçi, në kohën kur ishte me të vërtetë 16-vjeçe

703
0

Edhe në ato vite kur ishte në fillimet e karrierës së saj, Greta Koçin vështirë ta gjeje të relaksuar në plazh për disa ditë.

greta-koci-16vjec

Ajo është fotografuar në Himarë, një natë pasi dha një koncert madhështor me disa qindra pushues që e ndiqnin.

 

greta-koci-160vjec

Të nesërmen, Greta, e shoqëruar nga prindërit dhe motra Eni, asokohe e vogël, shfrytëzuan rastin për të bërë një ditë plazh. Pikërisht këtu, edhe paparazzi ynë shfrytëzoi rastin për t’i bërë Gretës disa foto.

greta-koci-16vjec13

Në fakt, ajo është një nga ato artiste, e cila e ka pak të vështirë të nxjerrë foto në bikini, kështu që mbeten foto të çmuara për sa kohë janë të rralla.

greta-koci-16vjec12

Për pamjen nuk kemi çfarë të themi. Greta dukej shumë mirë atëherë, ndërkohë që sot është sofistikuar dhe është bërë me më shumë klas./PANORAMAPLUS.al