FOTOT/ Motori përplas këmbësorin teksa kalonte rrugën në Vlorë, rëndë në spital

FOTOT/ Motori përplas këmbësorin teksa kalonte rrugën në Vlorë, rëndë në spital

230
0

Nje person i cili ishte duke kaluar rrugen eshte goditur nga nje motor i nje prej bizneseve te fast-food ne qytetin e Vlores.

Aksidenti ka ndodhur prane spitalit te qytetit. Mesohet se i demtuari rreth 60 vjec, ka qene duke kaluar rrugen kur shoferi i motorit nuk ka mundur te frenoje ne kohe per te evituar perplasjen.

c7f1c4eb-96b0-459c-ba90-f5fade59dede

Blute thane se motoristi ka qene me shpejtesi. Kembesori eshte trasportuar ne spitalin rajonal te Vlores ne gjendje te rende dhe eshte futur ne sallen e operacionit, ndersa identiteti i tij nuk dihet.

735c5011-6189-45e4-82f7-82d7ce8b377c