FOTOLAJM/ Rama ironi me Kujtim Gjuzin, e nderon si “zogist”. Të gjitha...

FOTOLAJM/ Rama ironi me Kujtim Gjuzin, e nderon si “zogist”. Të gjitha “shpërthimet” e Kryeministrit në foto

177
0

Rama-gjuzi-zogist-parlamentKryeministri Edi Rama ka vijuar ironinë me kryetarin e Partisë Konvervatore, Kujtim Gjuzi për të cilin jo pak herë e ka quajtur si “Nalt Madhnia” dhe si të “papërgjegjshëm”, që jeton ende në kohën e Monarkisë.

Rama-gjuzi-zogist

Madje Rama ka shkuar më tej teksa Gjuzi ka replikuar më të, kryeministri e ka ironizuar duke e përshëndetur në mënyrën se si nderohej në kohën e Mretit Zog.

 

Rama ne parlament pergjigjet opozites dhe Bashes- Kush je ti! Hap krahun (6)

Ndërkohë që gjatë ditës së sotme, Rama është parë të shpjegoje me gjeste madje dhe me mimika na më të ndryshmet vendimin e Gjermanisë dhe veton që sipas tij ka vendosur Kancerlarja Angela Merkel që Shqipërisë ti hapen negociatat.

Rama ne parlament pergjigjet opozites dhe Bashes- Kush je ti! Hap krahun (4)