Fotolajm – Ja çfare ka zgjedhur Rama për të përshëndetur këtë...

Fotolajm – Ja çfare ka zgjedhur Rama për të përshëndetur këtë të dielë…

179
0

Ashtu si çdo mëngjes,  dhe sot kryeministri Edi Rama përshëndet fansat e tij në Facebook. Tashmë dihet që kryeministri Rama është një përdorues i rregullt i rrjreteve socialeKëtë të dielë ka zgjedhur ti përshëndesë me një foto, ku vetë ai shfaqet duke luajtur basketboll.“Mirëmëngjes dhe ju një të dielë të qetë” shkruan kryeministri Rama.