FOTOLAJM/ Fushata, Rama e nis ditën me Veliajn, ecje në rrugët e...

FOTOLAJM/ Fushata, Rama e nis ditën me Veliajn, ecje në rrugët e Tiranës dhe takime me…

304
0

Kryeministri Edi Rama dhe  kandidati i koalicionit “Aleanca për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, janë fotografuar së bashku mëngjesin e sotëm teksa ecin në rrugët e kryeqyteit.

 

Siç mund ta shihni edhe nga kjo foto, Rama dhe Veliaj janë parë duke ecur në zonën e njohur si Shallvaret, ku nuk kanë munguar edhe takimet me kalimtarë të rastit të cilët nuk kanë hezituar që t’i vlerësojnë për punën e bërë në kryeqytet dhe t’i kërkojnë Ramës dhe Veliaj edhe një foto-selfie si kujtim.