Fotografitë e javës

Fotografitë e javës

129
0

Përvjetori i masakrës në Srebrenicë dhe shënimi i Ditës së Bastijes në Francë, janë ndër ngjarjet kryesore që shënuan javën që po lëmë pas, por edhe ngjarje tjera prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografitë më të veçanta.

 

  1. Forcat ajrore të SHBA-së gjatë paradës tradicionale ushtarake të Ditës së Bastijes në Paris, më 14 korrik.
loading...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Shperndaje