FOTO+18/ Të famshmit që nuk kursyen skenat e nxehta në këto pushime

FOTO+18/ Të famshmit që nuk kursyen skenat e nxehta në këto pushime

1096
0

Publiku gjithmonë është i etur për informacion kur bëhet fjalë për të famshmit.

Ku janë të pranishëm, ku kalojnë pushimet, ku dalin në kohë të lirë e madje edhe çfarë hanë e pinë, për gjithçka ata janë në fokus të mediave.

Por meqë sezonit veror po i vjen fundi, dhe bashkë me të edhe pushimeve, lë të kujtojmë se për çfarë janë komentuar më shumë të famshmit gjatë kësaj verë./Syri.net