(Foto) Zyrtarisht të martuar, këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë

(Foto) Zyrtarisht të martuar, këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë

166
0

Këngëtarja e mirënjohur Aida Doçi ka dhënë lajmin e bukur se sot është celebruar në martesë përmes një postimi në Instagram ku shfaqet krah bashkëshortit.

“Zyrtarisht e martuar. Ti i dhe kuptim jetës sime”, shkruan Aida krah fotos ku shfaqet me bashkëshortin e njëkohësisht menaxherin e saj, Naser Qelin, teksa mban dhe një buqetë me lule në dorë.