FOTO/ U përfol në lidhje me miliarderin indian, Agnesa Vuthaj shfaqet në...

FOTO/ U përfol në lidhje me miliarderin indian, Agnesa Vuthaj shfaqet në një hotel luksoz në Kanë

414
0

KOSOVË- Ish Miss Kosova 2003, Agnesa Vuthaj u përfol shumë  këtë javë për një lidhje të  mundshme me biznesmenin nga India.  U tha se bukuroshja Vuthaj kishte filluar një lidhje me një biznesmen 57 vjeçar me emrin Nitin Sandesara, por Agnesa me disa postime në rrjetet sociale, reagoi duke thënë se asgjë nuk kishte të vërtetë në këtë lajm.

Foto e postuar nga Agnesa Vuthaj

Por, mesa duket Agnesa  ka harruar të gjitha këto shkrime dhe tashmë është duke shijuar këtë fundjavë në Francë. Bukuroshja nga Kosova është parë në një hotel luksoz të qytetit bregdetar të Francës, Kanë.Ajo është shfaqur me një fustan të shkurtër ngjyrë bezhë, ku ka falënderuar edhe ata që janë përkujdesur për stilin e saj.