FOTO/ Rozana Radi ‘thyen’ rrjetin, pozon topless në plazh

FOTO/ Rozana Radi ‘thyen’ rrjetin, pozon topless në plazh

970
0

Artistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto ku shfaqet topless, vetëm me një kapele para pjesës së gjoksit dhe mund të themi se pavarësisht moshës, ajo duket shumë në formë.

Ajo mbushi 40 vjeçe në korrik të këtij viti kur u shpreh se është lodhur shumë për t’i bërë këto vite. Gjithsesi mosha nuk është aspak problem për të sepse vazhdon të jetë po aq energjike sa gjithmonë.

Momentalisht Rozana ndodhet në Santorini të Greqisë, ku po kalon pushimet me shumë gjasa me partnerin e saj, me të cilin bashkëjeton.

Fotoja e saj e fundit është po ashtu një foto me rroba banje të zeza ku bien në sy format e saj trupore.