FOTO/ Rovena Stefa heq fustanin në dasmë dhe…

FOTO/ Rovena Stefa heq fustanin në dasmë dhe…

376
0

Këngëtarja e mirënjohur, Rovena Stefa, në një nga dasmat e shumta ku ka kënduar gjatë ketij sezoni, i çuditi mysafirët me performancën ku ajo shihet pa fustan, por me pantallona.

Ajo që shquhet për fustanet e saj të panumërta e mjaft glamuroze, këtë herë këndoi e vallëzoi e veshur me një palë pantallona bardhë e blu, hipur mbi një tavolinë të vendosur në mes të restorantit, së bashku me dasmoren që shihet shumë e lumtur nën këtë atmosferë.

14081276-10154491446724577-476704921-n_1471801440-7445055