Foto/ Rikthehet Big Brother, ja kush do ta prezantojë

Foto/ Rikthehet Big Brother, ja kush do ta prezantojë

425
0

Prej disa ditësh flitet që spektakli i njohur “Big Brother” do të nisë sërish. Ndërsa u tha se spektakli do të niste në mars dhe do të zgjaste deri në qershor.

 

Por mesa duket Arbana na ka dhënë disa detaje për t’i hedhur më tepër dritë dyshimit. Ajo ka publikuar disa foto në Story në Instagram të shkëputura nga edicionet e kaluara të “Big Brother”.

-640-0-5d65934fd4219

“Shpresoj të dija, por në të vërtetë nuk e di. Shpresoj t’ju shoh së shpejti. Natën e mirë”, ka shkruar Arbana, duke na lënë të kuptojmë se ajo do të jetë prezantuesja e spektaklit.