FOTO /Rike Roçi bën tatuazh tek “zogu”

FOTO /Rike Roçi bën tatuazh tek “zogu”

524
0

rike23_1474731390-7068180

Bukuroshja Rike Roçi ka bërë një hap të guximshëm, duke bërë një tatuazh dhe në një vend aspak të zakontë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar në profilet e saj në rrjetet sociale një fotografi ku shihet e veshur me bikini duke shfaqur një trup vërtetë për t’u pasur zili.

Por syve të vëmendshëm nuk u shpëtoi një detaj në pjesën e poshtme të trupit të saj, ku duket një pjesë tatuazhi në zonën intime të trupit.

I zbuluar si me stil, Rike ka guxuar të bëjë një tatuazh në stilin e fluturës së famshme të Belen Rodriguez, ndonëse nuk duket qartësisht se për çfarë figure bëhet fjalë. Ish-lojtarja e “Big Brother” dhe tifozja më seksi e Kampionatit Europian të Futbollit “Euro 2016”, për shkak të pamjes së saj ka fituar vëmendjen e mediave rozë.