Foto/ Përplasen 4 makina luksoze në autostradë

Foto/ Përplasen 4 makina luksoze në autostradë

226
0

Një tjetër aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Sukthit.

Katër makina luksoze janë përplasur me njëra-tjetrën duke shkaktuar edhe bllokim të lëvizjes për minuta të tëra dhe trafik të rënduar në autostradën Tiranë-Durrës.

aksident-Sukth-4

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, përveçse dëmtim të automjeteve, siç duket edhe nga fotot.

Policia ka shkruar në vendin e ngjarjes, për të kryer veprimet hetimore.

aksident-Sukth-6

aksident-Sukth-5

aksident-Sukth-8

loading...