FOTO/ Pas fitores së thellë Basha merr pushimet, ja ku po bën...

FOTO/ Pas fitores së thellë Basha merr pushimet, ja ku po bën plazh me bashkëshorten

207
0

TIRANE-Pas një fushate të ngjeshur për zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit si dhe garës për kreun e PD, duket se Lulzim Basha ka gjetur pak kohë për të pushuar dhe relaksuar. Dy ditë pasi u rizgjodh në krye të PD me një diferencë të madhe votash kundrejt rivalit Eduard Selami, Lulzim Basha është fotografuar paraditen e kësaj të hëne në plazhin e Golemit së bashku më bashkëshorten e tij, Aurelën. Basha shfaqet me rroba banje teksa ka dalë nga deti dhe po bën xhiro bashkë me bashkëshorten.