Foto/ Nusja e Jozefina Topallit vijon me poza provokuese, ja e radhës…

Foto/ Nusja e Jozefina Topallit vijon me poza provokuese, ja e radhës…

591
0

eva-murati-model-111487

Moderatorja Eva Murati këtë verë ka provokuar me foto në rrjetet sociale. BUkuroshja nga Tirana nuk ka ngurruar të postojë shumë foto me bikini dhe ka tërhequr jo pak herë vëmendjen mediatike.

E dashura e djalit të Jozefina Topallit, duket në formë të shkëlqyer andaj Genar Topalli duhet të ndihet me fat për partneren e tij.

Find sanity within the chaos

A photo posted by Eva Murati (@evamurati) on