FOTO/ Momenti kur DiCaprion nuk e njeh askush

FOTO/ Momenti kur DiCaprion nuk e njeh askush

352
0

387d927500000578-0-image-a-55_1474196038423

Ai është mësuar të jetë gjithmonë në fokus të njerëzve dhe paparacëve.

Fjala është për aktorin më të suksesshëm të shekullit 21, Leonardo DiCaprio.

Mirëpo pavarësisht se ka fituar një çmim Oscar dhe ka fituar milionat nga filmat e tij të famshëm, duket se ai ende mund të kalojë pa u vërejtur nga njerëzit.

Diçka e tillë i ndodhu të premten në New York, kur një çift i moshuar e ndalën DiCaprion për t’i kërkuar ndihmë rreth orientimit.

Dy të moshuarit, pa e njohur aktorin i kanë kërkuar që t’i orientojnë pasi që ishin turistë në qytet.