FOTO-LAJM/ Bashkë por të zymtë për 5 Maj!

FOTO-LAJM/ Bashkë por të zymtë për 5 Maj!

489
0

Drejtuesit më të lartë të shtetit, i kryejnë bashkë homazhet e 5 majit sot në varrezat e Dëshmorëve. Ndërsa opozita pritet të mbërrijë pas largimit të Metës, Ramës, Rucit.

Në fotot e LSA, shihet se Meta e Rama janë bashkë në këtë ceremoni, por tejet të zymtë.

Në nder të dëshmorëve dhe mbase dhe të ndikuar nga moti gri. Detajet e kësaj ceremonie, dalin qartë në fotot më poshtë.