Foto/ Kryeministri Rama i habit të gjithë, xhiro në Bllok me të...

Foto/ Kryeministri Rama i habit të gjithë, xhiro në Bllok me të shkurtra dhe atlete

350
0

rama-15-copy-300x251

Kryeministri Rama e ka kaluar këtë pasdite si një qytetar i zakonshëm, duke ecur në këmbë në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet, i veshur me pantallona të shkurtra, “T-shirt” dhe atlete.

Pasi ka drekuar në një restorant me prodhime deti, në Rrugën “Ismail Qemali”, vetëm 200 metra larg Kryeministrisë, shefi i qeverisë i shoqëruar nga truprojat, ka preferuar të ecë pak metra në këmbë, raporton BW.    

Megjithëse binte shi, Rama vazhdoi të ecte pa çadër, ndërkohë që qytetarët e ndiqnin me sy të habitur.