Foto/ Ja si dukeshin Vip-at shqiptarë në plazh, 10 vite më parë

Foto/ Ja si dukeshin Vip-at shqiptarë në plazh, 10 vite më parë

1496
0

Nëse kthehmi pas në kohë, shohim se sa shumë gjëra kanë ndryshuar. Rrjetet sociale kanë ndryshuar komplet sjelljet e njerëzve, duke i bërë të shfaqen gati në perfeskion.

vip-ne-plazh-5

Paparazzi i Panorama ka rikhyer në kohë fotot e disa vipave në plazh, realizuar para 10 vitesh. Këngëtarja Lindita Theodhori sfidoi mentalitetin e asaj kohe dhe i dhuroi publikut disa imazhe ndryshe. Fotot janë bërë në Vlorë,.

 

Ndërkohë, Zaimina Vasjari është filmuar në sheshxhirim në Gjirin e Lalëzit, gjatë përgatitjes së një klipi.

vip-ne-plazh-3

Arbana Osmani para 10 vitesh lexonte në plazh, nërsa Ingrid Gjoni  është fotografuar duke treguar gjithnjë me krenari trupin e saj.

vip-ne-plazh-7

Bleona Qereti është fotografuar në Dhërmi dhe siç shihet, në harkun e 10 viteve, ajo nuk ka ndryshuar fare.

vip-ne-plazh

Ami dhe Ermali janë fotografuar në Ksamil, duke bërë pushime low cost, po ashtu edhe Erisa Xhixho me bashkëshortin.

vip-ne-plazh-9

Ndërsa Nora Istrefi dhe Roberti janë filmuar në Dhërmi, shumë të shkujdesur dhe për qejfin e tyre.

vip-ne-plazh-2